.

.

New
Десктоп Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-P55A-UD3 Десктоп Плоча P55A-UD3 P55 Штекер LGA 1156 DDR3 ATX

Десктоп Компјутер матична Плоча Одговара за Gigabyte GA-P55A-UD3 Десктоп Плоча P55A-UD3 P55 Штекер LGA 1156

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Прецизни парчиња и врски обезбеди совршена применливост и се вклопуваат со инсталација локација.Опремени со напојување со струја и топлина дисипација модул, топлина дисипација ефект е добро, и тоа може да се задржи ниска температура и висока ефикасност на работа.Изгледот и дигитални моќ дизајн поддршка на повеќе јадра и да се обезбедат подобри перформанси.На матичната плоча се користи професионална чипсет да се обезбеди одлична перформансите на системот, што ќе ви овозможи да се добие неверојатно искуство при играње игри.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви одговори во секое време.Среќен шопинг.Чест ни е да биде на нашите клиенти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди