.

.

New
SCOSCHE NN1642B Двојно/Единствен DIN Стерео Инсталација Цртичка за Полнење за 2007 година Nissan Altima , Црна

SCOSCHE NN1642B Двојно/Единствен DIN Стерео Инсталација Цртичка за Полнење за 2007 година Nissan Altima , Црна

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Инсталирајте цртичка за полнење за Единечни или Двојни DIN/ISO Радија.Вклучува чување џеб под радио.Дизајнирани и произведени со прецизност tolerances, што резултира во gapless се вклопуваат помеѓу контролната и комплет.Nissan : 2007-Up Altima.На високо-одделение ABS пластика изградба.Високо Квалитетна ABS Пластика.Специфични за Полнење на Одморите DIN/Двојно DIN Џеб.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди