.

.

New
Природата е Одговор Periobrite Природни Cinnamint Паста за заби | Смирува & Освежува | Алкохол-Бесплатно, Глутен-Бесплатно, Флуор-Слободен Соја-Free & Вегетаријанска | Без Вештач

Природата е Одговор Periobrite Природни Cinnamint Паста за заби | Смирува & Освежува | Алкохол-Бесплатно, Глутен-Бесплатно,

DEN 336.48

Количина на стоки
Достапно

Од 1972 Година Глутен-Слободен Флуорид Слободни Соја-Free/Вегетаријанска Не Натриум-Lauryl-Сулфат Без Вештачки Засладувачи Без Вештачки Конзерванси Природно Brightens Смирува & Освежува.Сите Природни Состојки Погодна за Целото Семејство Насмевка Природно!Без суровост – Не се Тестирани на Животни Акција Избалансирани Стоматолог формулиран Perio Brite Природни Осветлувајќи Паста за заби содржи Phytoplenolin, патентирана растителен екстракт што се покажа во независна лабораториските студии да се промовира мобилен виталност.Благотворно wildcrafted билки, добро знаат за чистење акција, се комбинирани со коензим q10, Фолна Киселина, Оригано, Цимет и Карамфил да се промовира ткиво и гуми за џвакање wellness.Perio Brite природно brightens заби, додека оставајќи вашиот здив свежи и чисти зацврсна целиот устата со кул, пенливо, ментолот свежи сензација.Природата е Одговор Periobrite Природни Cinnamint Паста за заби е направен и пакувани во САД.Ова го правиме за да се обезбеди нашите потрошувачи добие најмногу ПРЕМИЈА и БЕЗБЕДЕН производ на пазарот.Природата е Одговор може да се спореди и анализа на квалитетот и чистотата на секој дојдовен ботанички користи за да се формулираат нивните производи, осигурувањето дека wildcrafted билки, Оригано, Цимет и Карамфил по Природа е Одговор Perio Brite Природни Паста за заби се најчиста, со највисок квалитет ботанички состојки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди