.

.

New
Восок Ленти Отстранување на Влакна, Подготвени За Употреба Шанса Ленти за Тело Бикини Бразилската депилација Восок Ленти, Жени Мажи Дома Шанса за Полнење,12 Восок Л?

Восок Ленти Отстранување на Влакна, Подготвени За Употреба Шанса Ленти за Тело Бикини Бразилската депилација

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Подготвени за употреба ВОСОК ЛЕНТИ : коса отстранување восок ленти се направени од специјални восок технологија и мед суштината, која може отстранување сите коса од коренот за да се добие мазна кожа.Без разлика каде се наоѓате, вие може отстранување оние несакани косата брзо во неколку секунди.ГО ИЗБЕРАТ ПРАВОТО ГОЛЕМИНА : восок ленти може да се намали до соодветна големина одговара со отстранување на влакна област, така што тие може да бидат подобро да се применува на различни делови на телото.Многу погодна за нула искуство почетници во шанса ленти.Големина : 9x18cm / 3.5inchx7inch.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН : Нема повеќе дневна бричење, или clunky отстранување на влакна производи, отстранување на влакна восок ленти може да биде нежно избриша од страна на рака, за неколку секунди за греење на користење, лесен за употреба и преносни, исто така, се заштеди време и пари.НАЈДЕТЕ БОЈА ВИ се ДОПАЃА : Нашата двострано отстранување на влакна шанса ленти се направени на поблаги состојки тестирани од страна на противалергиски и дерматолозите, погоден за чувствителна кожа.Можете исто така да изберете восок ленти според вашата омилена боја и мирис.Го КОРИСТИТЕ во секое време СЕКАДЕ : восок ленти може да се задоволат различните потреби на мажите и жените.Тоа може да се користи на рацете, нозете, underarms, Бразил, па дури и бикини област; отстранување на вишокот на коса, дури и уши, веѓите, и назад коса, и ја поврати довербата.Восок ленти само може да се чистат со мрсна производи, како што се маслиново масло, Восок Брише.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди