.

.

New
Олимп 10µl Достигне Врвот, Ниска Обврзувачки, Reload (вчитај пак, 10 Инсерти од 96 Совети/Модул

Олимп 10µl Достигне Врвот, Ниска Обврзувачки, Reload (вчитај пак, 10 Инсерти од 96 Совети/Модул

DEN 448.80

Количина на стоки
Достапно

Универзална вклопат за повеќето сите истражување одделение pipettors вклучувајќи Gilson PIPETMAN.Ниска обврзувачки површината технологија буквално го елиминира примерок задржете-up и се зголемува прецизноста и точноста.Боја кодирани фах вметнете картички за брзо и лесно идентификување на клупата : 10µl се Постигне (Црвена), 200µl (Жолта) и 1000µl се Постигне (Сино).Уверение RNase, DNase, Нуклеинската Киселина и Pyrogen-СЛОБОДНИ.Graduations на 2µl, 5µl и 10µl.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди