.

.

New
1875W Ionic Фен за Коса, Milantia Удар Фен со Diffuser и Млазницата, Мини Негативни Јони, Фен за Дома и Патување - 3 Греење / 2 Брзина / Ладна Settings

1875W Ionic Фен за Коса, Milantia Удар Фен со Diffuser и Млазницата, Мини Негативни Јони, Фен за Дома и Патување

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

【Fashion & Единствена Структура Дизајн за Повеќе Моќни】Milantia мода-боја фен е опремен со 1875 W моќен и ниски-бучава DC мотор, и во комбинација со contractible воздух излезот, струење ќе бидат собрани да биде помоќен од нормално, која drys вашата коса побрзо и се постигнува саканиот фризури. 【Мини Големина & Лесни за Лесен за Складирање и Патување】Milantia diffuser фен за коса е мал и лесен(1.1 lb), тоа е лесно простор за заштеда на простор дома и лесно носење на вашиот багаж кога се патува.РАБОТИ НА НАПОН 100-125 V. 【Керамички Турмалин Ionic Технологија за Здрава Коса】Изградена-во Керамички Турмалин Ionic технологија, Milantia удар фен со diffuser произведува дури и Инфрацрвена топлина за да се заштити вашата косата и скалпот од топлина штета, и ослободува негативни јони да се заклучи влага во косата, што го прави повеќе здрава и мека. 【Повеќе Топлина/Брзина Settings & Кул Шут за Сите Типови Коса】3 топлина/2 брзина settings & кул шут на Milantia фен со diffuser се обезбеди целосна сушење и флексибилни стил за да ја заклучите вашата убава фризура за долга-трајни, совршен за долго, кратко, исправен, и густа кадрава коса.На фен diffuser и 2 различни големина млазници се постигне што кадрици и мазна стилови. 【Безбедност ALCI Plug & Сигурен】На патување фен има професионален долг живот DC мотор, со текот на топлина заштита и ALCI приклучокот.Кога луѓето се добие електричен шок или колото протекување, на ALCI приклучокот можете брзо да го исклучите коло.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди