.

.

New
PlayVital Надгради Dockable Случај Зафат Покритие за Nintendo Прекинувач, Ергономски Заштитни Случај за Nintendo Прекинувач, Separable Заштитник Тешко Школка за Joycon - од Тебе Сина, Виол?

PlayVital Надгради Dockable Случај Зафат Покритие за Nintendo Прекинувач, Ергономски Заштитни Случај за Nintendo

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Специјално дизајнирани за Nintendo Прекинувач, не се компатибилни со Nintendo Switch Лајт или OLED модел.Прилагодено вашиот прекинувач со овој ергономски зафат маска за подобро и удобно игри сесија.Прецизност cut-испис за совршено да се совпаѓаат со вашето префрлање, separable дизајн обезбедува повеќе простор за прилагодување.Сите опции се достапни без пречки, може слободно да се отстрани лево и десно Joycon од конзола, без отстранување на случај.Направени со шок-абсорбента и анти-нула здрав КОМПЈУТЕР материјал, целосно го штити вашиот префрлите од случајно испакнатини, капки, гребнатини, прашина, и се протега на животниот век на уредот.На рационализација на дизајн за joycon маска може да ви помогне да се ослободите вирус на одржување на префрлување, може да помогнеме со соодветна врвката за околу рака и позиционирање нуди оптимална удобност за време на вашиот долго траење на игри.Вид Потсетник : Ако вашиот калено стакло екран заштитник е дебела, тоа може да не се компатибилни со обвинителна Клупа.Затоа ви препорачуваме да користите екран заштитник на средна дебелина.Ве молиме, истакна дека оваа маска не е dockable кога вашата конзола е користење на други школки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди