.

.

New
REYTRIC 190Wh(13400mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија Компатибилни Видео Камера видео камера Емитува LED Светло со D-Допрете го Полначот

REYTRIC 190Wh(13400mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија Компатибилни Видео Камера видео камера Емитува LED

DEN 1718.40

Количина на стоки
Достапно

Висок Капацитет : 13400m Ah/ 190 Wh Напон : 14.8 V Батерија Тип : Полимер Li-ion; Обезбедување на 2 пати живот време на оригинална батерија.Супер висок капацитет V Серија на батеријата за Blackmagic Ursa Мини и Епски камери;.Компатибилен со камери со користење на стандардни V Планината / V Заклучување на батерии.Компатибилен со : HVR-S270 C PMW-EX330 K PMW-EX330 L, PMW-580 K PMW580 L, PDW-680 PDW-700 PDW-850,PMW-TD300,HDW-F900 R HDW-680 HDW-800 P, PMW-F55 PMW-F5,итн.Супер-долготрајни задолжен за секоја употреба, а повеќе од 500 целосна надополнување на циклуси во текот на животот на батеријата.Пократко Време на Полнење со 3А Излез Д-допрете го Полначот.За разлика од другите 2 A излез полнач, нашите 3А полначот може да го намали батерија време на полнење.Доаѓа со ѕидниот приклучок и апарат за само-полнење така, без дополнителен полнач е потребно.Моќ D допрете Компатибилни, Независни 5 V/2.4 USB излез, достапни за полнење на паметни телефони,итн. 4-ниво LED индикатор на страна да се покаже останатите моќ.Издржливи Одделение Мобилен Батеријата обезбедува максимална животниот век и моќ.Високи перформанси и долгогодишна употреба.Вграден-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста (над полнење, краток спој, висока температура, и пренапонска заштита).CE/ FCC Уверение.Полнење со било кој стандарден V Планината полнач или D-Допрете го полначот;.Купи со Доверба Гаранција : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци гаранција. 24 x 7-мејл поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ние сме посветени на решавање на секоја ситуација во која нашиот производ не ги исполни вашите очекувања.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди