.

.

New
Nike Women ' s Тера Kiger 5

Nike Women ' s Тера Kiger 5

DEN 2176.80

Количина на стоки
Достапно

Гумен ѓон.Ултра-лесни Flymesh се приклучува на Најк Реагираат пена за непречено возење.Еден перфориран горниот помага да се задржи влагата надвор, додека леплива гумени outsole дава мулти-насочен, мулти-површина влечење.Перфорирани мрежа горниот канализација вода и оптимизира breathability и поместена јазик помага во ублажување на притисокот од алкохол систем.Сегментирано рок плоча во forefoot помага да се заштити вашите нога на груб терен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди