.

.

New
AIE Возило CD Плеер преку USB Радио Врска (USBCDPLAY1) - (Види Возило Одговара Табела)

AIE Возило CD Плеер преку USB Радио Врска (USBCDPLAY1) - (Види Возило Одговара Табела)

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа add-on CD Player на вашето возило има една кабелска инсталација од страна на приклучување во USB-порта на фабрика за радио; Единица може да се монтира или вертикална или хоризонтална, но не наопаку или минатото нула-степенот на вертикална агол.Компатибилен Формати се WMA или WAV, но не MP3; да Игра вашата омилена Музика на ЦД и да ги слушате преку вашето возило е фабрика за радио и звучен систем; - ја Задржува целосната радио контрола способност.Бидете сигурни да ги споделите со секој CD заврши индексирање за 10-20 секунди за да се заврши се инсталира и да се избегне поставување на прашања.Преглед на Возила Одговара на Табелата во сликите на страница страница за AIE-USBCDPLAY1 за година/модел на компатибилност; Видете "Инсталација Прирачник (PDF)" се наоѓа на сајтот страница, под Производ Водичи Ако се уште се соочуваат со проблеми, ве молиме јавете се за Услуги на Клиентите на (442) 400-9489 за повеќе помош.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди