.

.

New
XLBHLH Соларни Отворено Светилка Колона Светла, од не ' Рѓосувачки Челик Столб Светлина Модерен Отворено Пост Светла Надворешноста Пост Светлина Тела за Градина Пати?

XLBHLH Соларни Отворено Светилка Колона Светла, од не ' Рѓосувачки Челик Столб Светлина Модерен Отворено Пост

DEN 4375.44

Количина на стоки
Достапно

★ Дизајнот користи модерен стил на линии за преглед на уметничката замисла и светлината како магла, која има креативна конкавна-конвексни форма, имитира мермер абажур, светлината е мека и убава, нежна и не блескави. ★ Нерѓосувачки челик материјал, отворено водоотпорен и анти- ' рѓа, цврсти и издржливи. ★【Светлина Контрола】сончевата светлината автоматски ќе се вклучи во мрак и да го исклучите автоматски на изгрејсонце.На отворено поле светла напојува од страна на слободен соларна енергија не треба да плаќаат скапи сметки за електрична енергија. ★ IP65 молња и водоотпорен, фокусирајќи се на водоотпорен технологија, без страв од ветер и дожд, анти-корозија, анти- ' рѓа, без оглед на ветер и дожд, тоа може да ги задоволи потребите на употреба на отворено. ★【Соларен Панел】врвот на светилка има голема светлина-примање област, силна движечка сила и висок конверзија стапка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди