.

.

New
Houozon Голема Мачка Отпадоци Кутија со Капак, Свитлива Мачка Отпадоци Кутија со Мачка Отпадоци Лажичка, Фиока Тип Мачка Отпадоци Пан Лесно да Лажичка & Чисти, Само Чис?

Houozon Голема Мачка Отпадоци Кутија со Капак, Свитлива Мачка Отпадоци Кутија со Мачка Отпадоци Лажичка, Фиока

DEN 1953.60

Количина на стоки
Достапно

Голем простор : Ова ѓубре кутија е погодна за мачки на сите раси.На голем простор му дава на мачка удобна околина и е поповолно да мачка е физичко и ментално здравје.Лесно да лажичка : Нашата отпадоци кутија е опремен со ѓубре лажичка, кои можат да бидат обесени на страната на ѓубре кутија за практично користење.Фиока дизајн : дизајнот на мачка отпадоци кутија избегнува недостатоците на обичните мачка отпадоци кутија во минатото.Тоа може лесно да се чисти и да ја замени мачка отпадоци, давање на сопствениците на домашни миленичиња одмор искуство.Анти-Следење : Кога ќе изберете ѓубре кутија, проблемот на фрлаат отпадоци насекаде ќе заврши.Имам исто така, искусни мачка се фрлаат отпадоци насекаде во просторијата.Затворениот дизајн и мали дупки на врвот ќе го реши овој проблем во голема мера. 100% ГОЛЕМО ИСКУСТВО : Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со високо квалитетни производи и најдобар шопинг искуство.Ако наидат на проблеми или не се задоволни на било кој начин, ќе дадеме најдоброто решение и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди