.

.

New
Електрични Вакуум Пумпа за Полнење Сет за Кочница Бустер Вакуум Пумпа за Електрични Вакуум Пумпа за Кочница

Електрични Вакуум Пумпа за Полнење Сет за Кочница Бустер Вакуум Пумпа за Електрични Вакуум Пумпа за Кочница

DEN 4799.76

Количина на стоки
Достапно

Овој вакуум пумпа се користи во компактен дизајн е Ротари Ване стил пумпа која е 60% потивок од бучно "Клипот Стил" пумпи на пазарот денес.Овој вакуум пумпа е, исто така, 30% поефикасни ви даваат потребни вакуум во помалку време, што се протега на живот на пумпата & го прави вашиот вози многу повеќе пријатни.Инсталацијата е бриз со 2-жица моќ hookup и база-плоча монтажа template."Plug and Play"Идеален за возила со ниско ниво на вакуум, како што се supercharged, turbocharged или голем кам мотори.Нов излез пригушувач вклучени во моментов,намалување decibel.Висок квалитет,лесна инсталација. 12 V Електрични Вакуум Пумпа,перформанси сопирачки 28146 електрични вакуум пумпа за полнење.Комплетна инсталација додатоци.Постојат детални инструкции за инсталација на пакетот.Ако го пропуштите додатоци или инструкции, ве молиме контактирајте со нас.Ние исто така, обезбеди гаранција за квалитет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди