.

.

New
Термостат Вентил Јадро Одговара HITACHI Воздушниот Компресор (51285720)

Термостат Вентил Јадро Одговара HITACHI Воздушниот Компресор (51285720)

DEN 3240.00

Количина на стоки
Достапно

Директно Замени& Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,Цена-Ефикасен,Намалување На Трошоците За Одржување.Осигурете Се Да Ги Исполнат Оригинални Maunfacturing Стандард.Термостат Вентил Јадро Одговара HITACHI Воздушниот Компресор Контактирајте со Нас на : (1).Ако има било каков проблем, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку ebay порака, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги и државни празници) (2).Работно време : од понеделник до петок.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди