.

.

New
Teamoy Стомак Бендови за Машките Кучиња со Отстранлив Влошки, Обновливи Перат Кученце Куче Пелена Обвива (Пакување од 3)

Teamoy Стомак Бендови за Машките Кучиња со Отстранлив Влошки, Обновливи Перат Кученце Куче Пелена Обвива (Пакување

DEN 2251.20

Количина на стоки
Достапно

СУПЕР АБСОРБЕНТА МАШКИОТ СТОМАК БЕНДОВИ : средината 2 микрофибер слоеви во комбинација со ОТСТРАНЛИВ ВЛОШКИ прицврстени со 4 прилепува интензивира absorbency.Особено за тешки протокот и во текот на ноќта се користи.Водоотпорен надворешниот слој обезбедува долготрајна заштита за необучени puppies, мажите место обележување,и кучиња кои страдаат од возбуда мокрење или незадржување.SOFT & УДОБЕН МАШКО КУЧЕ ПЕЛЕНИ : Дише и мека мрежа наредени материјал држи вашиот кутре посува за време на продолжена употреба, нудат максимална удобност.За Повеќе Одделени Влошки ве молиме пребарување : B07 PX16 BW8(М).ПОШИРОКАТА МАГИЈА ЛЕНТИ ЗАТВОРАЧИ : Големи квадратни магија ленти обвива кутре е половината повеќе тесно, но не се држи до кучето е крзно и еластична рабовите обезбеди дополнителни сит.Тоа нема да се лизга надвор, дури и кога кучето е wriggling и лизгање низ подот.ОБНОВЛИВИ КУЧЕНЦЕ КУЧЕ ПЕЛЕНА ОБВИВА : намалување на депонијата за отпад е одлична додаде бонус.Повеќе економски, еколошки и пријателски од расположливиот куче пелени.МАШИНА И РАКА МИЕ : Пристоен квалитет го прави прилично издржливи, која ќе трае долго време дури и по мијат многу.СОВЕТИ : ДА СЕ ДРЖИ МАГИЈАТА ЛЕНТИ ЗАЕДНО ПРЕД МИЕЊЕТО.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди