.

.

New
Злато tataki за 2,8 инчен Сет од 2 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

Злато tataki за 2,8 инчен Сет од 2 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно

Злато tataki Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.8x0.6,H0.6inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick Почива,можете да пребарувате watou.азија Сет од 2 Chopstick Почива.Сите објектот е Бесплатен превозот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди