.

.

New
ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Гроздобер Племенски Етничка Стил Женска Спиење Bannet Капи со Двоен Слој е Реверзибилна и Adjutable Бенд Ноќ Капи Глава Покритие за Капење Капи

ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Гроздобер Племенски Етничка Стил Женска Спиење Bannet Капи со Двоен Слој е Реверзибилна и Adjutable

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛИ : Направен од премиум twistless сатен ткаенина, лесни, дише, мека и мазна, е особено кожата-пријателски.GERNERAL ГОЛЕМИНА : 37x37cm/14.6x14.6in,со добра еластичност, може да се прилагоди на главата носат како што треба, може да се спречи косата од сушење, кршење и оштетување во текот на ноќта.ФУНКЦИЈА : Прилагодлив drawstring со носителот на цврсто се вклопи во вашата глава; Премија сатен ткаенина дише мека и мазна; Обезбедување максимална удобност за вас, додека спиење; крупните големина одговара на повеќето коса стил и главата големина; Двоен слој е реверзибилна.VATIOUS КОРИСТИ : На headwrap е навистина практично во секојдневна употреба.Можете да го носат за миење на лицето, што го сочинуваат, или капење, па дури и за вршење на работа.НАЈДОБАР ИЗБОР : Одлична за одржување на природната коса, плетенки, dreadlock,ткае, ролки, коса клипови, долга коса, и горе-dos.Треба да биде совршено се вклопуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди