.

.

New
КОНСТАНТЕН Аудио Автомобил Стерео Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, Адаптер за Антена и Радио Отстранување Алатка за инсталирање на Двојно Din за Радио одберете

КОНСТАНТЕН Аудио Автомобил Стерео Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, Адаптер за Антена и Радио Отстранување

DEN 670.80

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, адаптер за антена и радио отстранување алатка за инсталирање на резервни радио - вклучува радио отстранување tools да се отстрани фабрика радио.Ќе не задржат некои карактеристики како управниот аудио контроли - дополнителни адаптери потребно.Цртичка комплет работи со Двојно din Радио - Цртичка за полнење има црн финиш.Жица темперамент и антенски адаптер приклучок директно во автомобил - некои возила може да бара црвено палење жица на нова радио да се кандидира директно до 12v додаток извор на енергија ако жица во фабриката се подигнат не дојде на власт на радио.Компатибилен со : "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген - 2003-2004 Jetta, 2003-2006 Голф, 2003-2005 Passat.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди