.

.

New
REYTRIC Маскирна 190Wh(13400mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија со D-допрете го Полначот и Г-Допрете Кабел

REYTRIC Маскирна 190Wh(13400mAh) V Планината/V-Заклучување Батерија со D-допрете го Полначот и Г-Допрете Кабел

DEN 1015.20

Количина на стоки
Достапно

Стојат надвор од фотографија!Ново-дизајнирани со маскирна боја, направете ја вашата V планината батеријата не монотоно.Персоналните боја, природни атмосфера, повеќе погодна за отворен снимање.Висок Капацитет : 13400m Ah/ 190 Wh Напон : 14.8 V; Супер висок капацитет V Серија на батеријата за Blackmagic Ursa Мини и Епски камери.Компатибилен со камери со користење на стандардни V Планината / V Заклучување на батерии.Компатибилен со : HVR-S270 C PMW-EX330 K PMW-EX330 L, PMW-580 K PMW580 L, PDW-680 PDW-700 PDW-850,PMW-TD300,HDW-F900 R HDW-680 HDW-800 P, PMW-F55 PMW-F5,итн.Супер-долготрајни задолжен за секоја употреба, а повеќе од 500 целосна надополнување на циклуси во текот на животот на батеријата.Моќ D допрете Компатибилни, Независни 5 V/2.1 USB излез, достапни за полнење на паметни телефони,итн.На батеријата, исто така, доаѓа со ѕидниот приклучок и апарат за само-полнење така, без дополнителен полнач е потребно. 4-ниво LED индикатор на страна да се покаже останатите моќ.Издржливи Одделение Мобилен Батеријата обезбедува максимална животниот век и моќ.Високи перформанси и долгогодишна употреба.Вграден-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста (над полнење, краток спој, висока температура, и пренапонска заштита).CE/ FCC Уверение.Полнење со било кој стандарден V Планината полнач или D-Допрете го полначот;.Купи со Доверба Гаранција : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци гаранција. 24 x 7-мејл поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ние сме посветени на решавање на секоја ситуација во која нашиот производ не ги исполни вашите очекувања.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди