.

.

New
Glumes Мини Преносни GPS Следење Bluetooth 5.0 Мобилни Копче за Следење на Smart Anti-Загуба Уред Водоотпорен Уред Алатка Милениче GPS Локатор Bluetooth Трагач за домашно Милениче | Куч?

Glumes Мини Преносни GPS Следење Bluetooth 5.0 Мобилни Копче за Следење на Smart Anti-Загуба Уред Водоотпорен

DEN 1910.40

Количина на стоки
Достапно

Во врска со државата, кога локатор уред надминува поставите Bluetooth опсег, телефонот и локатор на уредот ќе алармира во исто време.Видете ја мапата позиција кога локатор уред е исклучен на вашиот мобилен телефон.Bluetooth 5.0 технологија, исклучително ниска потрошувачка на енергија, копчето батеријата CR2032 напојување, времето на мирување се очекува да биде повеќе од 6 месеци, лесно може да го замени.Поврзете Bluetooth функцијата на мобилен телефон, две-начин на функцијата за пребарување, може да поврзете повеќе локатор уреди во исто време.Локатор на уредот изглед исклучителна мода, боја може да бидат исти со едни со други, обезбедување на неограничен комбинација на имагинацијата во просторот.Тоа е лесен и компактен, лесно да ги собереш и напор.Тежината на производот е само 7g.Можете да добиете на тоа каде и да одите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди