.

.

New
Платно Гласник Торба за Мажи Жени,Патување Satchel торба за 15.6 Инчен Лаптоп Торба briefcase Бизнис

Платно Гласник Торба за Мажи Жени,Патување Satchel торба за 15.6 Инчен Лаптоп Торба briefcase Бизнис

DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Платно,Стп Кожа.Овој гласник торба е направен од дебела трајни платно, СТП кожа за долгорочна употреба.што не е тешка должност.Тоа може да се заштити вашиот лаптоп и книги во целост.Совршен Димензии : 15.8 x 5.1 x 14.2 инчи; Вклопува до 15.6 инчи лаптоп.Специјален дизајн лаптоп оддел со Телескопски појас обезбедува поголема заштита за вашиот лаптоп.Мулти-прегради : Голем капацитет со разни џебови која одговара на сите на вашите продукти што треба. 1 патент џеб на размавта,1 голема патент џеб со 4 картичка слотови, 3 пен ракави и 1 отворете џеб,2 странични џебови за чадор,1 назад патент џеб со кожа затворач.Внатрешни пристап до 1 главниот патент преграда, 1 поместена лаптоп оддел се вклопува 15.6 инчен лаптоп и 1 патент џеб да работи организирани.Широк и дебели рамо, рака што даваат дополнителна удобност за рамото која се прилагодува од 32" до 58" да се носи како Торба гласник торба или Crossbody торба за мажите и жените.Гроздобер торба е совршен избор, како патнички торба.Тоа е исто така добар гласник торба за мажите и жените и совршен satchel за бизнис, работа и на колеџ.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди