.

.

New
Woodland Шумски Животни Пелена Торба Патување Ранец Голем Капацитет Tote Nappy Торба Организаторот за Грижа за новороденчињата(921f)

Woodland Шумски Животни Пелена Торба Патување Ранец Голем Капацитет Tote Nappy Торба Организаторот за Грижа

DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Она што ќе добиете - 1 нормална големина ранец пелена торба (ДИМЕНЗИЈА : 11l x 7w x 15.7 h инчи, Тежина : 1.58 lb). 1 главната преграда, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб, 4 мали складирање прегради во внатрешноста, Пространа доволно да се одржи повеќето од бебе essentials и се уште изгледа совршено организиран и компактен, без да биде премногу голема или премногу мала.Надградба Корисна Construture - Празни торби може да издржи, и корисна и рамениците може да биде.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Прилагодливи рамо, рака.Дизајниран за Погодност - Екстра широк отворање го прави овој пелена ранец лесно да се најде essentials во краен случај, и двоен патентите за лесен пристап & затворање дури и со една рака!Лесно-го зграби се справи & Назад Ергономски дизајн & Дебели поместена рамо ремени ви нудат удобно носејќи и на сила, засилување.Кабриолет и толку Разновиден - Ова пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна, исто така, може да висат на шетач.Елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.Згора на тоа, Практични и Унисекс Дизајн го прават овој пелена торба ранец совршен за патување со вашите момчиња & девојки, идеална бебе туш подарок!.Издржливи, кои ќе траат со години - Нашите пелена ранец е направен од лесен, издржливи ткаенини (Посилна од twill полиестер бебе-торба, Подобро во Деформира Отпор & Абење Отпор).Не-протриване крои, и силна патентите.Засилен шевовите во рамото ремени и да се справи, без расцепен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди