.

.

New
Seiji 2inch Сет од 2 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

Seiji 2inch Сет од 2 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

Seiji Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2x0.4,H0.4inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick Почива,можете да пребарувате watou.азија Сет од 2 Chopstick Почива.Сите објектот е Бесплатен превозот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди