.

.

New
6 Парчиња Шарени Headbands, Мода Флорални Polka Точка Мрачно Коса Поклон Headbands Случајно, Прекрасна Уши Hairbands Јазол венчиња за Коса Додатоци за Жени, Девојки

6 Парчиња Шарени Headbands, Мода Флорални Polka Точка Мрачно Коса Поклон Headbands Случајно, Прекрасна Уши Hairbands

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Шарени Лак Headbands за Жените : Користи како зајак лак headband, headbands со лакови за жени, деца флорални headband, венчиња за жените косата, косата лакови за жените, јазол headband за жените, косата со лак headband, headbands за малку девојки.Мода Прекрасна Зајакот Уво Влакна се Врзуваат Бендови : Со совршен дебелина и ширина за сите типови коса и стилови.Идеален за поврзување со вашиот фустан, здолништа и сл.Моден Флорални Лак вратоврска може да се пресели ви овозможува да го промени својот облик да се вклопи во вашиот шеф големина и фризури.Девојка Headbands за Деца со Лакови : Удобен за носење и DIY коса стил ви се допаѓа.Многу различни, живописни бои кои ќе направат да се модата и симпатична.Изберете оној кој одговара најдобро со вашата облека и да го подобрат вашиот стил веднаш.Одлична за сите типови коса и стилови.Headbands за Девојки : Испратите случајно бои и видови, можете да се облекуваат за вашата крпа.Овие hairband се погодни за жени и девојчиња, може да се примени во различни носи стил прилики, како роденден, свадба, семејство, забава, роденден, годишнина, ден на мајката и секојдневниот изглед, итн.Детали за производот : Материјал : крпа; Големината на ушите : околу 30 x 55мм /1.18"" x 2"; Боја : Мулти Боја; Вкупна должина на : 130 mm / 5.12""; Тежина : 16g; Пакетот Вклучува : 6 Компјутери headbands; Дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, ви Благодариме,.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди