.

.

New
SPEEDLONG 4Pcs Автомобил Кал Клапи Поздравниот Guard Фендер Mudguard Компатибилен со -2020 Мерцедес-Бенц GLC AMG Линија / GLC43 AMG (Модел w/o Водење Одбори)

SPEEDLONG 4Pcs Автомобил Кал Клапи Поздравниот Guard Фендер Mudguard Компатибилен со -2020 Мерцедес-Бенц

DEN 1655.76

Количина на стоки
Достапно

4 Pcs Комплетен Сет Кал Поздравниот Guard & Сите Потребни Hardwares.Висок Квалитет на Црна ABS Пластика, Која е да се носат-отпорни, отпорни на топлина, ниска температура отпорни.Лесен за Инсталација : Само поминат 20 минути, се Обезбедува заштита за автомобил телото, ги намалува јавните од кал.Обезбедува заштита за автомобил btody, го намалува јавните од кал и го спречува летачки остатоци на патот од гребење на автомобил, тоа ќе го задржи вашиот автомобил почиста.Fitment : Компатибилен со 2016-2020 Мерцедес-Бенц GLC w/ AMG Линија / GLC43 AMG, без водење на колата!!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди