.

.

New
На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2006 година Меркур 55 HP 1055217FD, 1055217FG Outboard Брод

На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2006 година Меркур 55 HP 1055217FD, 1055217FG Outboard Брод

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

На ROP Продавница замена на Flywheel Puller Алатка за 2006 година Меркур 55 HP 1055217 FD, 1055217 FG Outboard Брод.Спецификации - Алатка Тема Големина : 1 1/2"-16 TPI.Топ Тема Големина : 5/8"-18 TPI.Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.Алатката се отстранува на flywheel од вратило, додека за заштита на вратило.Се вклопува/За Многу Меркур, Маринер, Раса, Sport Jet & Сила 30-250 HP outboard модели.Ве молам проверете дали вашиот мотор има 1 1/2"-16 тема големина за да се обезбеди fitment.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди