.

.

New
Брза Високи Перформанси Staples, Број 140, Нога Должина 8 mm, 11908111-5000 Парчиња

Брза Високи Перформанси Staples, Број 140, Нога Должина 8 mm, 11908111-5000 Парчиња

DEN 637.20

Количина на стоки
Достапно

Високи перформанси Број 140 staples, 8 mm нога должина, за професионална и трговска корисници, за изградба и изолација за работа, вклучувајќи skirting, за прицврстување на пластични sheeting и флаери.Надворешна употреба благодарение на ' рѓа отпорни galvanised површина, 8 mm нога должина, 10.6 mm, широчината, боја кодирани систем за лесно избор и купување, одговара на Брзиот R14, R34, R44, R64, ALU740, ALU840, ALU940, R11, R311, E-tac, ESN114, R214 и PS111 tools.За прицврстување на материјали како што се тепих, пластични sheeting и знаци на дрво и одборот, оптимална материјал пенетрација благодарение на прецизноста сече нозе, рамниот жица за изградба се зголемува држи област против материјал, остава 1 mm дупки.Високи перформанси силна жица, трајни благодарение на galvanised челична конструкција.Содржина : Еден пакет (5000 парчиња) Брзиот Број 140 staples, високи перформанси, 11908111, W x H x D : 11 x 6.7 x 4.6 цм, тежина : 625 g.Поцинкуван жица.Тенка жица за речиси невидливи резултат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди