.

.

New
yueton?Пенкало Форма Двојно Заврши Стигнале Прилагодливи Копчето За Чистење Со Четка Мини Рачен Пренослив Магија Четка За Чистење Прашина Четка

yueton?Пенкало Форма Двојно Заврши Стигнале Прилагодливи Копчето За Чистење Со Четка Мини Рачен Пренослив Магија

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Единствен облик на пенкало двојно заврши стигнале четка.Материјал : пластични маска+мека најлон четка+PP четка.Преносни мини големина : 1.5*11.5 cm(Кол*L).Прилагодливи копчето префрлите на контрола на четка.Пакување од 1. Големо чистење на додатокот за автомобил воздух излезот, клима, тастатура, вентилатор, слепи прозорец, итн.Пенкало форма двојно заврши стигнале четка Пакување од 1 Боја : црна Материјал : пластични маска+мека најлон четка+PP Големина на четката : 1.5*11.5 cm(Кол*L) Голема чистење на додатокот за автомобил воздух излезот, клима, тастатура, вентилатор, слепи прозорец, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди