.

.

New
ШЕФ на Аудио Системи Елита BV765BLC Автомобил DVD Плеер со Rearview Копија Камера - Двојно Din, Bluetooth Аудио и Calling, 6.5 Инчен LCD екран осетлив на допир, MP3, CD, DVD, USB, SD, Помошен Текст AM/F

ШЕФ на Аудио Системи Елита BV765BLC Автомобил DVD Плеер со Rearview Копија Камера - Двојно Din, Bluetooth Аудио

DEN 4198.80

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Bluetooth - за Одговор/остварувате повици и се hands-free, без одвлекување на вниманието На вграден микрофон зема вашиот глас и звучници дозволете ќе го слушнете повикувачот исто така Можете да играте и да ја контролирате вашата музика и апликации како Spotify/Пандора безжично.Медиумите Playback - за да се Види вашиот избор на видеа преку DVD плеер пуштање на музика преку вашиот Bluetooth уред во менито што се CD или да го користите USB и SD пристаништа за повеќе аудио алтернативи Мелодија во AM / FM радио станици за до денот на музика/вести/спорт.Влезови - USB, SD, ПОМОШЕН, AV, заден-приказ на камерата.Воланот интерфејс ви овозможува да ги користат постојните функции на вашиот управувачот (интерфејс модул се продава одделно.Ние препорачуваме Metra ASWC-1).Излези - Употреба на предни задни & subwoofer пред-засилувач излези да се поврземе вашиот јазик (пред лево / пред право и задното лево / заден десен агол) и subwoofer видео излези ви овозможуваат да го поврзете дополнителни екрани за повеќе гледање способност.Помошен - Компатибилен со аудио излез од телефоните како и MP3 плеери.Моќ - Ќе може да се добие 80 w x 4 Max моќност од BV765 BLC на власт вашиот јазик Некој засилувач, се препорачува да бидете сигурни дека вашиот јазик се добро напојува.Еквилајзер - изберете како сакате да се слушне музиката со рамнотежа / fader / бас и treble и контролира сите со безжичен далечински управувач од било внатре или надвор од вашето возило. - ШЕФ на Аудио Системи обезбедува моќен 3-годишно platinum онлајн продавач толку долго како што се набавка е направен преку им препорачуваме професионална инсталација на овој производ за да се обезбеди правилно и безбедно функционирање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди