.

.

New
Moen 6190BN Усогласат Една-се Справи со Модерна Бања Тапа со Одвод на Собранието и Изборни Deckplate, Брусен Никел

Moen 6190BN Усогласат Една-се Справи со Модерна Бања Тапа со Одвод на Собранието и Изборни Deckplate, Брусен

DEN 5318.00
DEN 7056.00

Количина на стоки
Достапно

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.За КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Една рачка на менувачот да може лесно да се прилагоди на вода.WATERSENSE ЗАВЕРЕНА : Исполнува ЕПА Water Sense критериуми за да се зачува вода без да се жртвува перформанси.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : Вклучува опционални 3-дупка палубата плоча (escutcheon) за инсталација.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други чешми и додатоци во Усогласат Колекција.АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди