.

.

New
МЕД за НЕГА на Сите-Апсорбира Расположливиот Куче Пелени, Супер Абсорбента, Дише, Wetness Индикатор

МЕД за НЕГА на Сите-Апсорбира Расположливиот Куче Пелени, Супер Абсорбента, Дише, Wetness Индикатор

DEN 441.36

Количина на стоки
Достапно

ДИШЕ НАДВОРЕШНИОТ СЛОЈ - Дури и во топла клима, вашето куче може да се заштитени без чувство на заробени.Нашите пелени за еднократна употреба се дизајнирани со дише надворешниот слој за дополнителна удобност!.СУВА КАКО КОСКА - Сите-Апсорбира пелени имаат 360 степени течење-доказ за заштита на бариери, и супер абсорбента core која го спречува несакано spills.СИТ КАКО БУБАЧКА - Сите-Апсорбира пелени се Крзно-безбедно, додека обезбедување на безбедна одговара!Со ре-прилагодлив сврзувачки елементи да помогне да се осигура ќе навивам неа во само право, без да се придржуваат до неа крзно.НОГАТА-ПОДИГАЊЕ на УДОБНОСТ - Без разлика колку wiggly вашиот малку гал е, единствена еластичен материјал на Сите-Апсорбира Пелени за Еднократна употреба ќе се вклопи во неа удобно и сигурно.WETNESS ИНДИКАТОР на Нашата пелени за еднократна употреба покажува кога вашето куче има мокрење во внатрешноста на пелени со промена на бои од надвор, допуштајќи знаете кога е време за нова пелена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди