.

.

New
L'Oreal Париз 1.5% Чист Хијалуронска Киселина Серум за Лице со Витамин Ц од Revitalift Дерма Intensives за Dewy Изглед на Кожата, Хидрат, придавам Влогови, Дебели на Кожата, Намалувањ

L'Oreal Париз 1.5% Чист Хијалуронска Киселина Серум за Лице со Витамин Ц од Revitalift Дерма Intensives за Dewy

DEN 310.80

Количина на стоки
Достапно

Интензивна хидратантен 1,5% Чиста Хијалуронска Киселина Серум за лице со Витамин Ц moisturizes кожата веднаш за dewy сјај и видливо plumped кожата; ги Намалува брчките и ја зголемува кожата сјај; Ефикасни за сите тонови на кожата.Инстант олеснување за сува кожа; Ова хијалуронска киселина крем за лице длабоко хидрира кожата веднаш, Во 1 недела, на видно место се plumps за помлад изглед на кожата која се чувствува поцврста, повеќе еластични и светли; Кожа изгледа и се чувствува dewy веднаш и прекувремена работа.Хијалуронска Киселина (ХА) е потентен хидратација-привлекувањето на една молекула природно се наоѓаат во кожата; Оваа формулација се комбинира со ниска молекуларна и висок молекуларна тежина за мулти-длабинска хидратација; Витаминот Ц е од витално значење антиоксиданс познат за зајакнување на кожата сјај.Лесни гел-серум апсорбира брзо без натруфен чувствувам или рецидив остатоци; Чиста доработка на кожа и носи добро под шминка како буквар; Употреба пред шминка за dewy поттик на хидратација; совршена база за вашиот dewy шминка изглед.Хијалуронска Киселина Серум со Витамин Ц за лицето и вратот; Мирис слободни, paraben слободни, минерални масла бесплатно, без синтетички бои; Дерматолог тестирани; Погоден за секој тип кожа : сува кожа, мазна кожа, комбинација кожа, чувствителна кожа и зрела кожа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди