.

.

New
КОНСТАНТЕН Аудио Автомобил Стерео Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за некои Chevrolet Pontiac Сатурн Возила - Компатибилен Возила Наведени Подолу

КОНСТАНТЕН Аудио Автомобил Стерео Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за некои Chevrolet

DEN 454.80

Количина на стоки
Достапно

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио. -МНОГУ ВАЖНО ве МОЛИМЕ да го ПРОЧИТАТЕ ПРЕД да го КУПИТЕ- Жица подигнат работи само со стандард не се премиум amp фабрика системи - Не се компатибилни со amp системи како Bose, Бесконечност, итн.- Црвено палење жица од новата радио има да се кандидира независно од возилото радио подигнат (фабрика за радио plug нема палење моќ жица).Цртичка комплет работи со Единечен или Двоен din Радио - Цртичка за полнење има црн финиш.Компатибилен со : 2007 - 2010 Chevrolet Кобалт, 2006 - 2011 Chevrolet HHR, 2008 - 2012 Chevrolet Malibu (не се компатибилни со 2008 година Malibu Класичен модел), 2007 - 2010 Pontiac G5, 2006 - 2009 Година Pontiac Краткоденица, 2007 - 2009 Година Сатурн Аура, 2007 2008 2009 Сатурн Небото.Ќе не задржат некои карактеристики како предупредување chimes, управувањето аудио контроли, Onstar, итн - дополнителни адаптери потребно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди