.

.

New
2-Pack Потресени Arched Катедрала Прозорец Рамка Ѕид Оркестарот, Антички Бела

2-Pack Потресени Arched Катедрала Прозорец Рамка Ѕид Оркестарот, Антички Бела

DEN 2038.80

Количина на стоки
Достапно

Мерење 31-1/2 инчи висок x 15-3/4 инчи, широк, што го прави за еден класичен изјава парче.Направена од целиот дел од МДФ и завршил во шармантна потресени бела за на античкиот ефект.Виси безбедно на било која површина со две индустриска сила D прстен закачалки или посно тоа против ѕидот на вашиот mantel.Оваа рустикални прозорец рамка со елегантен селски farmhouse допир е добра стартна точка за секој ентериер.Наменет за вертикални екранот, виси хардвер вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди