.

.

New
1ft USB C до Молња Кабел, 2Pack iPhone Брзо Држачи за Кабел USB-C Моќ Испорака Полнење Кабелот за Apple iPhone 12 11 Про Max Xs Xr X 5 6 7 8 Плус SE, iPad Ер/Мини

1ft USB C до Молња Кабел, 2Pack iPhone Брзо Држачи за Кабел USB-C Моќ Испорака Полнење Кабелот за Apple iPhone

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

✅ПРЕНОСНИ ДОЛЖИНА : 1 нога usb c до молња кабел за полнење на вашиот телефон со сила на банката или на полнење станици; анти-заплитане, лесно да се носат.Свиткување стрес точки со услугата за животот на повеќе од 10, 000 пати, направете издржливост на i Phone кабел повеќе трајни. ✅БРЗО CHARING & SYNC : Висок квалитет на Конзервирани бакарна жица зголемува брз и стабилен полнење.Вграден-во оригиналниот Apple чипсет гарантира безбедноста на i Phone уреди.Имаме направено илјадници тестови за да се обезбеди 100% безбедност.Во согласност со USB 2.0 стандардот поддржува пренос на податоци брзина до 480 Mbps ( 60 M/s ). ✅УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ : i Phone брзо држачи за кабел се направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедна и здрава за домашни миленици, Супер истрајност.Избегнување на притисок и руптура на полнење интерфејс кога го користите мобилниот телефон додека се полни, да може ефективно да се избегне носат. ✅ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Нашата полнење кабел е погоден за i Phone 12/ 12 Про Max 11/ 11 Про Max X XS Max XR / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / SE / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Ер / i Pad мини / i Pod Touch 5 генералот и понови. ✅ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 x 1 нозе usb c до молња кабел, со нашиот 12-месечен производ замена гаранција и векот на траење 7*24 часа пријателски и техничка поддршка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди