.

.

New
Свети Поли Кеси - 400 Индустриски Силна Јасно Поли Торба Комбо Set - 100 Кеси По Големина - 6x9, 8x10, 9x12, 11x14 - Супер Силен Печат со Задушување Предупредување

Свети Поли Кеси - 400 Индустриски Силна Јасно Поли Торба Комбо Set - 100 Кеси По Големина - 6x9, 8x10, 9x12,

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

400 индустриска сила поли кеси по собата. 100 кеси по големина - 6x9, 8x10, 9x12, 11x14. Излупете исклучување ленти се супер леплива.Подобро се одржи од Uline кеси. 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Висок квалитет 1.5 Мили (.0015") LDPE. 100% рециклираат.Одлично за FBA.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди