.

.

New
Имплант на Коските Присад-Превозникот Титаниум Обложена Pluggers и Пакер 6 компјутери во Нерѓосувачки Челик cassetteBY Мудро Linkers

Имплант на Коските Присад-Превозникот Титаниум Обложена Pluggers и Пакер 6 компјутери во Нерѓосувачки Челик

DEN 1894.80

Количина на стоки
Достапно

9.5 мм дијаметар и со сите потребни форми на pluggers и превозниците.Сите pluggers се калибрира во мм да им даде идеја на длабочина.Три различни големини на коските превозници со различни дизајни.Идеален за забен имплант поставување постапка, коска зголемување и синус лифт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди