.

.

New
Jinyan Назад Батеријата Случај Назад Домување Вратата Покрие Замена со Камера Лен за Oneplus 7 1+7 GM1901 GM1903 Сина

Jinyan Назад Батеријата Случај Назад Домување Вратата Покрие Замена со Камера Лен за Oneplus 7 1+7 GM1901 GM1903

DEN 405.12

Количина на стоки
Достапно

Назад на капакот на батеријата за Oneplus 7 1+7 GM1901 GM1903. Замена скршени,испукана,означени задните врати на капакот на батеријата,го направите вашиот телефон новиот како порано. 100% проверка на квалитетот на производот пред испорака на секоја замена на капакот, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Не се вклучени инсталација настава,не ви препорачуваме да го инсталирате без никакво искуство,купувачот треба да се најде инсталација видео на Youtube.За квалитетот поврзани со проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од страна на замена на делови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди