.

.

New
5 Инчен 125mm Не-плетени Абразивни Размавта Тркала Interleaf Соголување Размавта Тркала Жица Цртање Полирање Burnishing Тркала за Површински Третман Челици, Шини и Челик Цевки

5 Инчен 125mm Не-плетени Абразивни Размавта Тркала Interleaf Соголување Размавта Тркала Жица Цртање Полирање

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Абразивни, Перење Подлога, Пластичен.Надворешниот Дијаметар x Внатрешен Дијаметар x Висина : 125x20x100mm 120#.Оваа Абразиви Мелење Тркало е погоден за високо-моќ машина за сите видови на челици, шини и челик цевки, итн.Кој моќен, брз eficient и безбедно.Пакет Содржина : 1 x Абразивни Размавта Тркала.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди