.

.

New
SUPCASE Еднорог Буба Про Серија Случај за Nintendo Switch OLED Модел (2021), Dockable Солиден Заштитни Случај Компатибилен со Nintendo Switch Конзола (Црна)

SUPCASE Еднорог Буба Про Серија Случај за Nintendo Switch OLED Модел (2021), Dockable Солиден Заштитни Случај

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

[МИЛИ SPEC] : Направена е во шок-апсорбирање на TPU и unbending КОМПЈУТЕР за капка заштита, што надминува воена шок спецификација на стандард право МИЛИ-STD-810 G 516.6. [УДОБЕН ЗАФАТ] : Кој е ергономски дизајн и texturized рабови за подобрена контрола која им овозможува на подолго, повеќе удобно игра. [ПРЕЦИЗНО ИНЖЕНЕРСТВО] : Точно cutouts обезбеди совршено се вклопуваат, истовремено овозможувајќи брзо и лесно acess на сите пристаништа, сензори, и копчиња. [ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА] : Лесна инсталација благодарение на snap-во случај дизајн кои не треба да бидат отстранети за полнење и се вклопува во докинг станица. [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Компатибилен со Nintendo Прекинувач (OLED Модел) 2021 ослободување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди