.

.

New
MOQIVGI Женска Кратко Sleeve Тренингот Блузи Секојдневен Лето Работи Јога Вежби Фитнес Кошули Activewear

MOQIVGI Женска Кратко Sleeve Тренингот Блузи Секојдневен Лето Работи Јога Вежби Фитнес Кошули Activewear

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

95% Полиестер, 5% Spandex.Машина За Миење.Женска тренингот кошули на кратки ракави crewneck изглед со боја блок, бидете вие добивате пријатно чувство и модерен изглед.Activewear блузи лабава собере мека лесни дише влага wicking брз сува ткаенина која помага да се задржи можете удобно да се излади.Атлетик се наоѓа на врвот лесно се вклопуваат со јога панталони, шорцеви, leggings, capris, патики.Совршен за јога, фитнес, спортски, исто така, убаво за секојдневно носење.Разновидни неформални tshirts ги комбинира модата функција и перформанси, Покажете ја вашата убава крива и да ви даде максимална слобода за време на тренингот.Нега : Машина перат или Рака мие.Не кајгана.Забелешка : ве Молиме погледнете на големината на табелата во опис на производот дел за нарачување право големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди