.

.

New
Природата е Чудо Мачка Урина Уништувач

Природата е Чудо Мачка Урина Уништувач

DEN 931.20

Количина на стоки
Достапно

Насочени урина ензимски формула.Тешко на силна милениче урина мириси, Жолти дамки и леплива остатоци.За употреба на теписи, тешко подови, мебел, облека и повеќе.Светлината свеж мирис.Безбедна за домашни миленици и дома, кога се користи како режисер.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди