.

.

New
Домашно милениче Премиер Куче Пелени за Машките Кучиња 3 ЕЕЗ Перат & Обновливи Куче Стомак Заврши Куче Обновливи Пелени

Домашно милениче Премиер Куче Пелени за Машките Кучиња 3 ЕЕЗ Перат & Обновливи Куче Стомак Заврши Куче Обновливи

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【Се СПРЕЧИ ПРОТЕКУВАЊЕ & ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ДОМ ЧИСТ】силната апсорпција повеќе микрофибер внатрешните слоеви лесно може да го апсорбира урината, го задржува вашето куче посува за време на продолжена употреба, и има водоотпорен надворешниот слој за да се спречи протекување и оштетување на тепих,троседот итн. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛОВИНАТА】куче пелени се дизајнирани со ЕЛАСТИЧНА отворање, кои се чувствуваат поудобно и esasy да ја користите.На Лепенка затворање е лесен и брз за да се обезбеди според вашето домашно милениче е вистински дебелина, да обезбеди најсоодветен големина за кучиња. 【АБСОРБЕНТА и ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】куче пелена се направени од издржлив и абсорбента полиестер мрежа, микрофибер внатрешните слоеви и водоотпорен надворешниот слој се спречи протекување и оштетувања на килими, теписи, и дивани.Корисно за необучени мажи puppies, кучиња. 【МАШИНА ПЕРАТ】Лесно да се чисти со никаков посебен третман.Рака и машина перат со брз воздух за сушење или ниска температура перење и сушење, повеќе економски и еколошки од расположливиот куче пелени. 【7 ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ 】Таму си 7 големини за машко куче пелени XS, S , M, L1,L2, XL.XXL.Секој пакет со 3 бои.Погоден за машките кучиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди