.

.

New
ТАА'SDECO Luv Насмевка Помлад Четка за заби 10pcs - Наливно Тип, Помлад Четка за заби, BPA Free, Симпатична Карактери на Справи, Пластичен Сад се Вклучени, Dupont Влакната... (Помлад

ТАА'SDECO Luv Насмевка Помлад Четка за заби 10pcs - Наливно Тип, Помлад Четка за заби, BPA Free, Симпатична

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Противалергиски Заоблени DUPONT Влакната - За чистење на децата млеко заби, што се користи за противалергиски заоблени DUPONT влакната.DUPONT влакната е со висок квалитет влакната кои лесно може да ги заштити децата забите и непцата, без било алергија.Исто така, тоа е долго-траен, кој е многу ефикасен.Триаголник Главата Од децата усната празнина е продолжи да расте и се менува, тоа е од клучно значење да се грижи и да ги заштити.Thererfore, нашите четката триаголник главата е совршен за детето усната празнина и лесно може да се направи чисто.Широк Справи со Широк справи со е важно за децата, бидејќи малите и непријатно се справи прават деца мразат toothbrushing време.Сепак, нашите четка за заби е удобно и ергономски deesigned се справи со кој деца љубов.Хигиенски Brsitles Случај - Тоа е важно за да се задржи чиста четка за заби.Сепак, децата може да се чувствуваат тешко да се задржи чиста и хигиенски исправна.На тој начин, ние ја овозможуваме влакната случај за секој за чиста четка за заби.Исто така, со влакната случај, децата се е можно да се носат четка за заби да никаде како што се училиштето.BPA FREE и Не-откривање на 8 Видови на Фатални Материјал - Нашите заби има тест извештаи и сертификација на BPA FREE и Не-Откривање на 8 видови на фатални материјал од SGS.ТАА'SDECO Luv насмевка Помлад Четка за заби е сигурен и безбеден за деца.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди