.

.

New
sjlerst Аудио Радио Приемник, Едноставна Операција Ниска Латентност Bluetooth Приемник Предавателот, за CD Плеер за Headphone

sjlerst Аудио Радио Приемник, Едноставна Операција Ниска Латентност Bluetooth Приемник Предавателот, за CD Плеер

DEN 266.16

Количина на стоки
Достапно

Преку Bluetooth емисија режим, можете да испратите TV, CD плеер, MP3 или други аудио извор на Bluetooth слушалката или Bluetooth слушалки.Производот усвојува ниска латентност технологија, кој во реално време на преносот на онлајн игри, ТВ и филмски звуци.Овој производ е Bluetooth уред кој ги интегрира приемник и предавател.Поддршка контрола на јачина на звук и песна со менувањето на последниот или следниот.Лесно да се работи и слободно ќе може да се пренесува и да ги добиваат сите аудио сигнали.Функција : 1. Лесно да се работи и слободно ќе може да се пренесува и да ги добиваат сите аудио сигнали.2. Преку Bluetooth емисија режим, можете да испратите TV, CD плеер, MP3 или други аудио извор на Bluetooth слушалката или Bluetooth слушалки.3. Поддршка контрола на јачина на звук и песна со менувањето на последниот или следниот.4. Овој производ е Bluetooth уред кој ги интегрира приемник и предавател.5. Производот усвојува ниска латентност технологија, кој во реално време на преносот на онлајн игри, ТВ и филмски звуци.6. Вградената батерија, долго работно време, и тоа може да се полнат и се користат.7. Музика може да се пренесе од мобилен телефон да традиционален дом аудио уред преку Bluetooth примање на владата.Спецификација : Безжичните Верзија : 4.2 Безжичен Протокол Поддршка : A2 DP и AVRCPSupport Мулти-формат на Декодирање : MP3, WAV, WMA, МАЈМУН, FAGTransmission Растојание : Прибл. 10 M/32.8 ft (отворен простор)Работно Време : 8 HSignal-да-noise Ratio : 95b Built-во Батеријата : 300m Ah Package Листа : 1 x Аудио Приемникот и на Transmitter1 x Аудио Cable1 x Полнење Cable1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди