.

.

New
Дизни На Кралот Лав Layette Footies Burp Крпа Ќебе Лигавче

Дизни На Кралот Лав Layette Footies Burp Крпа Ќебе Лигавче

DEN 1221.60

Количина на стоки
Достапно

60% Памук, 40% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.На Кралот Лав Новороденче и Доенче симпатична бебе layette 4 пакет подарок сет вклучува : нозе спиење n' play bodysuit, bandana лигавче, burp крпа, и пријатна ќебе.Жолта coverall карактеристики screenprint дизајн на Simba, Pumbaa и Тимон со фразата "слушнете ми се рика!"; пријатна ќебе карактеристики жолта печатење на првата страна и screenprint дизајн на Simba, Pumbaa и Тимон со фразата "диви дете" на другите; Bandana лигавче и burp крпа функција Simba, Pumbaa и Тимон сите-во текот на печатење со фразата "диви дете".Глуждот-да-брадата zip-пред се; Издржлива пластика заб патент затворање; Безбедност на вратот табот за патент се повлече; Квалитет 2 ply ќебе.Совршен за пижами за спиење, секој ден се носат, индексирање околу и затворен игра, бебе туш подарок и неуредна јадат.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди