.

.

New
Utoolmart 10 Компјутери 12x12mm Размавта Тркала 120 Жито Абразивни Мелење Главата со 1/8 инчи месо тело за Ротари Алатка

Utoolmart 10 Компјутери 12x12mm Размавта Тркала 120 Жито Абразивни Мелење Главата со 1/8 инчи месо тело за Ротари

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

【Големина】- 12mm x 12mm / 0.47-инчен x 0.47-инчен(D*T) размавта тркала со 1/8-инчен арбор; 120 Ронки. 【Перформанси】- Нова абразивни е постојано изложени за да спречите затнување и даде униформа финиш. 【Апликација】- Идеален за брусење и полирање рамни или contoured површини на широк опсег на материјал. 【Забелешка】- Р. P. M Max : 800-1000 R.Стр.M; ве Молиме да ја ротирате насока на стрелките на часовникот кога се користи, не го користат стрелките на часовникот. 【Пакет Содржина】- 10 Компјутери x Размавта Тркала; 1 Buc x месо тело.Еден месо тело се препорачува за употреба со неколку тркала.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди