.

.

New
ShockDoc MG Случај Хром Сребро Знаме

ShockDoc MG Случај Хром Сребро Знаме

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Простор за ЧУВАЊЕ – Продавница, вашиот mouthguard retainer безбедно.ЧИСТА – да се Чува далеку за валкана облека во вашата торба.Го намалува изложеноста на нечистотија.СУВО – Тешки вентилација промовира брзо сушење на mouthguard.УНИВЕРЗАЛ – Одговара на сите mouthguard брендови, на рака или strapless.Деца, млади или возрасни гласноговорници.ПРИКАЧИТЕ – Carabiner прилог за лесен пристап и може да се обезбеди на вашиот спортски торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди