.

.

New
Newmind 15pcs Железо Криви Рака Занает Ctitch

Newmind 15pcs Железо Криви Рака Занает Ctitch

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

* Практичен и удобен. * Вклучува три модели на игли : дијаметри се approxmarely 50mm, 45mm, 35mm. * DIY кожа занает алатки, оваа Рака Крои Алатка прави вашата рака за шиење работа лесно. * Домаќинство игли за употреба на тешки-тежина ткаенини, совршен за DIY дома декор. * Широко се користи - за Шиење Поправка Комплет за теписи, платно, тапацир, палта, шатори, душеци, furs и кожа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди