.

.

New
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Пушеле Опашка Светло & Пак Сигнал Опфаќа за Nissan 350Z (03-08)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Пушеле Опашка Светло & Пак Сигнал Опфаќа за Nissan 350Z (03-08)

DEN 1678.80

Количина на стоки
Достапно

Медиум-темна боја за вашата опашки.Пушеле има мала кафена боја во споредба со нашите Gunsmoke филм.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Произведено во САД, 5-годишна гаранција, индустрија-водечки производ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди